Özel tavan duvar kağıdı, saray el-boyalı çiçekler ve kuşlar duvar resimleri için oturma odası kanepe tavan duvar dekoratif duvar kağıdı Özel tavan duvar kağıdı, saray el-boyalı çiçekler ve kuşlar duvar resimleri için oturma odası kanepe tavan duvar dekoratif duvar kağıdı

Özel tavan duvar kağıdı, saray el-boyalı çiçekler ve kuşlar duvar resimleri için oturma odası kanepe tavan duvar dekoratif duvar kağıdı

₺158.33
Stokta var
m7668

renk: Embossed, Silk cloth, Cotton canvas
kullanım: oturma odası
model: palace hand-painted flowers and birds
Model Numarası: 17068688
yüzey İşlem: Kabartmalı
malzeme: EPP
Vinil Duvar Tipi: Kağıt Geri Vinil Duvar Kağıtları
fonksiyon: Su geçirmez,Nem - Proof,Kalıp - Proof,Ses Emici,ses geçirmez

  • duvar kağıdı duvar göre özelleştirilmiş olduğunu boyutu (Yükseklik ve Genişlik). bizim duvar kağıdı tarafından satış metrekare.

    herhangi bir soru var, müşteri hizmetleri irtibata hoşgeldiniz. teşekkür ederim.
    lütfen sipariş caculation yöntemi aşağıdaki bakın: 1 birim = 1 metrekare. The sipariş ünitesi = yükseklik * genişlik. örneğin, senin boyutu: yüksekliği 2.5 metre, genişliği 3 metre. alan: 2.5 m * 3.0 m = 7.5 metrekare. 8 metrekare satın almanız gerekir (8 parça). Sonra, bütün desen 7.5 yapılmış metrekare.

    Etiketler: Ucuz Özel tavan duvar kağıdı, saray el boyalı çiçekler ve kuşlar duvar resimleri için oturma odası kanepe tavan duvar dekoratif duvar kağıdı, Yüksek Kalite Özel tavan duvar kağıdı, saray el-boyalı çiçekler ve kuşlar duvar resimleri için oturma odası kanepe tavan duvar dekoratif duvar kağıdı, Çin Duvar kağıtları Tedarikçiler.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler