1-2 Kişi Kamuflaj Hiden Gizlilik Izlerken kuş Avcılık Otomatik Pop up Fotoğrafçılık Fotoğraf Alarak Açık Balıkçılık Kamp çadır 1-2 Kişi Kamuflaj Hiden Gizlilik Izlerken kuş Avcılık Otomatik Pop up Fotoğrafçılık Fotoğraf Alarak Açık Balıkçılık Kamp çadır 1-2 Kişi Kamuflaj Hiden Gizlilik Izlerken kuş Avcılık Otomatik Pop up Fotoğrafçılık Fotoğraf Alarak Açık Balıkçılık Kamp çadır

1-2 Kişi Kamuflaj Hiden Gizlilik Izlerken kuş Avcılık Otomatik Pop up Fotoğrafçılık Fotoğraf Alarak Açık Balıkçılık Kamp çadır

₺1 006.35 ₺714.50
Stokta var
m8531

renk: Multi
stil: Kamuflaj / Alan Oyunu
Model Numarası: T042F
Alt Suya Endeks: > 3000 mm
alan: 148*148*158cm
yapı: tek Yatak Odalı
Dış Çadır Suya Endeksi: 1500-2000 mm
Yapı Tipi: Hızlı Otomatik Açılış

 • A. " DENIZ YOLU " Ülkeler ( en ucuz, nakliye süresi 1,2 veya 3months.)
  Fedex, UPS, DHL, TNT ve EMS, nakliye ücreti hedef herhangi bir vergi dahil değildir ülkeler. biz müşterilerine yardımcı olmaya çalışacağız az veya hiç vergi ödemek. But alıcı vergi göze gerekir eğer getirmek.

  en kaliteli kamuflaj gizlemek! Izlerken/avcılık kuş kamuflaj çadır açılır
  boyutu: 148*148*158 cm
  ağırlık: 3.5 kg
  yüksek dereceli kamuflaj çadır, atma el yapısı, katlama reflektörler benzer veya kapalı yaklaşım anında geri çekilebilir, genişletmek ve daraltmak az 5 saniye sürer; çubuk güçlendirmek için bileşenleri monte edilebilir veya yüklü değil; zemin çivi ve tasma istikrarı geliştirmek için kullanılabilir; yan kapılar büyük bir açılış olduğunu, hiçbir iplik; diğer windows üç tarafı, boyutu iki ayrılmıştır; büyük iplik olmadan windows açıldı, iplik ile küçük bir pencere açılır, iplik sihirli Sonrası sabit olduğunu, çıkarılabilir. amerikan popüler kamuflaj kumaş ile çiçek desen, kamuflaj kuş gözlemciliği için etkisi mükemmel, kuşlar ve diğer açık hava etkinlikleri resimleri kendi kamuflaj. hiçbir sonunda hesap, taşımak kolay. ile dış kaynak, sen geri arka, taşıması kolay.

  Etiketler: Ucuz 1 2 Kişi Kamuflaj Hiden Gizlilik Izlerken kuş Avcılık Otomatik Pop up Fotoğrafçılık Fotoğraf Alarak Açık Balıkçılık Kamp çadır, Yüksek Kalite 1-2 Kişi Kamuflaj Hiden Gizlilik Izlerken kuş Avcılık Otomatik Pop up Fotoğrafçılık Fotoğraf Alarak Açık Balıkçılık Kamp çadır, Çin Çadırları Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler