14x CNBTR Tutuşunu Salınan Multi Testere Bıçakları Kazıyıcı Zımpara Pedleri 14x CNBTR Tutuşunu Salınan Multi Testere Bıçakları Kazıyıcı Zımpara Pedleri 14x CNBTR Tutuşunu Salınan Multi Testere Bıçakları Kazıyıcı Zımpara Pedleri

14x CNBTR Tutuşunu Salınan Multi Testere Bıçakları Kazıyıcı Zımpara Pedleri

₺203.93 ₺152.95
Stokta var
m7721

boyut: other
diy malzemeleri: Ağaç
bıçak Malzeme: Diğer
terbiye: Diğer

  • özelliği: 1. büyük Bir aksesuar yelpazesi/bıçaklar için en Çok aracı görevleri ve en çok araç için marka. 2. Cut Ahşap, plastik, alçıpan, fiber-cam ve çok daha fazlası 3. Bu evrensel Standart diş hem dahil set, japon diş sizin tercih için 4. Bu bütün set içerir Testere Bıçakları Düz Bıçak Kazıyıcı Zımpara Parlatma Pedleri vb sizin için çok fonksiyonlu makine uygulama için: AEG Çok aracı, Bosch, Chicago, Cibtek, CMT, zanaatkar, Dremel, Dewalt, Einhell, Fein, Ferm Zwolle Hollanda, Genesis, HARDIN, Harbor Navlun, Haussmann, IIT, Kral Kanada, LongActive, Mastercraft, usta Mekanik, Matrix, MEEC, Millarco prof, Milwaukee, Ozito, güç Zanaat, Porter Kablo, güç Duro, Pro-Line, Ridgid Jobmax, Rockwell & Worx Sonicrafter Hyperlock, Kaya Değer, Samona, Seeco, Skil, TradeMaster, görev Gücü, TopCraft, Westfalia, işler Iyi vb. aksesuar: 1 adet 10x40mm HCS Tutuşunu Testere Bıçakları 1 adet 20x40mm HCS Tutuşunu Testere Bıçakları 1 adet 32x40mm HCS Tutuşunu Testere Bıçakları 1 adet 45x40mm HCS Tutuşunu Testere Bıçakları 1 adet 65x40mm HCS Tutuşunu Testere Bıçakları 1 adet 32x40mm HCS Japonya Diş Tutuşunu Testere Bıçağı 1 adet 32x40mm HCS & M42 HSS Tutuşunu Testere Bıçağı 1 adet 100mm HCS Tutuşunu Yarım Daire Testere Bıçakları 1 adet 93mm Karbür Yarı-dairesel Grit Törpü 1 adet 78mm Tutuşunu Üçgen Karbür Törpü 1 adet 52mm Paslanmaz Çelik Tutuşunu Esnek Kazıyıcı 1 adet 52mm Paslanmaz Çelik Tutuşunu Düz Kazıyıcı 1 adet 88.5x14mm Çelik Tutuşunu Üçgen Parlatma Pedleri 1 Takım (25 adet) 90mm Alüminyum Oksit Aşındırıcı Üçgen Zımpara Levha güvenlik talimatları: 1. Razor bıçakları kalıcı kartuşu içine veya konut ile az 2mm bıçağın maruz & #65294; 2. The bıçaklı ürün 18 yıl altında insanlar için kullanmak değildir. 3. The öğesi yalnızca kullanım için endüstriyel kesme/oyma, tehlikeli değil makale. paket Şunlardır: tutuşunu testere bıçakları of 1 takım (14 adet) (her iç paket üzerinde benzersiz MPN etiket, hangi onaylar kalite denetim geçti ve bu bizim dükkandan hakiki satılan öğe. yardıma ihtiyacınız zaman bize teklif lütfen.) SSS: 1 Q: nasıl öğe olduğunu teyit otantik ?&# 12288; A & #65306; Orada bir marka CNBTR öğe üzerinde oyma. 2 Q: bu kit içerir bir bıçak kiremit harç kaldırmak için? A: Evet, karbon uçlu yarı-dairesel blade grout çıkarma için çalışır 3 Q: bu kiti, Bosch pmf 190 e aracı uygun? A: EVET, ben söyleyebilirim bu set çoklu aracı çoğu markalar uyar 4 Q: Nasıl her Aksesuar daha fazla ayrıntı bilmek? A: bizim dükkanı ziyaret ilgili anahtar kelimeler ile ilgili öğeleri görmek için.

    Etiketler: Ucuz 14x CNBTR Tutuşunu Salınan Multi Testere Bıçakları Kazıyıcı Zımpara Pedleri, Yüksek Kalite 14x CNBTR Tutuşunu Salınan Multi Testere Bıçakları Kazıyıcı Zımpara Pedleri, Çin Testere Bıçakları Tedarikçiler.

  • Değerlendirmeler (1)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler