3-20mmx20mx0.2mm yüksek kalite Transferi Bant Çift Taraflı Termal İletken Yapıştırıcı bant için Çip PCB LED Soğutucu 3-20mmx20mx0.2mm yüksek kalite Transferi Bant Çift Taraflı Termal İletken Yapıştırıcı bant için Çip PCB LED Soğutucu 3-20mmx20mx0.2mm yüksek kalite Transferi Bant Çift Taraflı Termal İletken Yapıştırıcı bant için Çip PCB LED Soğutucu

3-20mmx20mx0.2mm yüksek kalite Transferi Bant Çift Taraflı Termal İletken Yapıştırıcı bant için Çip PCB LED Soğutucu

₺21.11 ₺19.00
Stokta var
m13

genişlik: 3MM, 5MM, 8MM, 10MM, 12MM, 15MM, 20MM
diy malzemeleri: elektrik
Model Numarası: tape

 • 20 Metre/rulo 3-20mm Geniş Çift Alüminyum Çerçeve LED Aydınlatma Isı için Yapıştırıcı Bant Termal İletken emici PCB termal Çift Taraflı Bant bu termal iletken çift taraflı bant akrilik polimer dolu oluşur isı iletken seramik tozu ve silikon yapıştırıcı ile bileşik ve içine, yüksek termal İletkenlik ve yalıtım özellikleri vardır, ve bu esnek, sıkıştırılabilir, yapışma, güçlü yapıştırıcı. geniş sıcaklık aralığı uyum, yüzey düzensizlikleri doldurabilirsiniz, ekli sıkıca olabilir ısı kaynak cihaz ve ısı lavabo, isı iletim dışarı hızlı. uygulama: 1. LED aydınlatma 2. Basım sanayi 3. Donanım endüstrisi 4. Electronic aletleri 5. Diğer imalat sanayi. uygulanan çip, esnek devre kartı, ve yüksek güç transistör ve bir soğutucu veya diğer yapışma of soğutma cihazları. özelliği: 1. Termal iletken performans yüksek ve istikrarlı, onun ömrü daha uzundur genel termal çift taraflı etiketler, normal sıcaklık altında çalışabilir (80-120 °C) minimum 5 yıl. 2. Termal iletken çift taraflı bant kesme die olabilir ürünleri herhangi bir şekil, ve bir yüzey üzerinde önceden yayınlanmıştır olabilir şekilde kullanılan gelecekte. 3. With iyi yapışkanlık, ısıtma elemanı ve radyatör birlikte koyabilirsiniz, bir bütün olarak, etkisi soğutma geliştirmek. avantajı: yüksek güvenilirlik ve termal iletkenlik mükemmel esneklik vardır, yapışma, kendinden yapışkanlı ve yüksek sıkıştırılabilirlik sıcak eriyik yapışkan değiştirebilirsiniz, vida, raptiye için sabitleme modu karşılamak ROHS ve UL çevre uygulama ve Yapıştırın: termal IC radyatör sabit üzerinde çift taraflı bant yapışkan alan en etkili yöntem, profesyonel kullanım ısı lavabo ve çip sopa. LED kullanımı kolay, termal çift taraflı bant yapıştırın LED lamba tutucu ve arasında yayılan alüminyum plaka, küçük bir kuvvet ile basın; ısı iletim etkisi daha belirgin daha genel termal İletken yapıştırıcı. bu ürün aynı zamanda diğer cihazlarda kullanılabilir gerekir ısı iletimi için , vidalar ile değiştirilir, en etkili ısı dağılımı elde edebilirsiniz.

  Etiketler: Ucuz 3 20mmx20mx0.2mm yüksek kalite Transferi Bant Çift Taraflı Termal İletken Yapıştırıcı bant için Çip PCB LED Soğutucu, Yüksek Kalite 3-20mmx20mx0.2mm yüksek kalite Transferi Bant Çift Taraflı Termal İletken Yapıştırıcı bant için Çip PCB LED Soğutucu, Çin Bant Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (4)

  • Princes Sara2007

   TAMAM, teşekkürler.

  • Valentin Rusakov

   tamam

  • Palach 163

   tüm süper teşekkür ederim

  • Mashylechka85

   TAMAM, teşekkürler.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler