El Parmak Ayırmak Plaka Terapi Rehabilitasyon Inme Hemipleji ve Serebral Palsi veya Enfarktüs Spazm Deformite Ortez

El Parmak Ayırmak Plaka Terapi Rehabilitasyon Inme Hemipleji ve Serebral Palsi veya Enfarktüs Spazm Deformite Ortez

₺73.78 ₺64.92
Stokta var
m7845

renk: Multi
malzeme: Kompozit Malzeme
Item Type: Massage & Relaxation
Model Numarası: Hand Finger Separating Plate
uygulama: Vücut

  • İkinci, eğitim yöntemleri: 1, ayrı parmaklar yayıldı, doğru uzatma pozisyon parmaklarınızı tutarak. 2, parmak ile hastalar şiddetli fleksiyon başkaları tarafından yardım gerekir, hastalar ile hafif fleksiyon gerginlik, kendisi bunu giyebilir.
    bu ürün hafif, taşıması kolay, bir parmak kaldırmak için yaklaşık 20 dakika giymek spazmları (büküm), herhangi bir yerde ve her zaman bunu giyebilir, can ayarlanabilir elastik kayış. bant nispeten yumuşak doku, ama hiçbir esneklik yoktur, kısmi boğulma parmaklar çok sıkı önlemek için iyi olabilir. (sapanlar birleşik bilgisayar kontrollü makineleri kesim, kenar çok düzgün ve rahat giymek.)

    inhibe fleksör kas spazmı, parmaklar metacarpophalangeal eklemler ve tam uzatma eklemler tutarak, metacarpophalangeal eklemler ve parmak eklem fleksiyon deformitesi önlemek. etkili rahatlatmak inme, serebral enfarktüs, inme ve diğer hasta ' ın parmak krampları.

    Etiketler: Ucuz El Parmak Ayırmak Plaka Terapi Rehabilitasyon Inme Hemipleji ve Serebral Palsi veya Enfarktüs Spazm Deformite Ortez, Yüksek Kalite El Parmak Ayırmak Plaka Terapi Rehabilitasyon Inme Hemipleji ve Serebral Palsi veya Enfarktüs Spazm Deformite Ortez, Çin Masaj ve Rahatlama Tedarikçiler.

  • Değerlendirmeler (1)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler