Ev Elektrikli Isıtıcı Fan Isıtıcı Mini Isıtıcı El Sıcak Küçük Ev Aletleri, Küçük Karikatür Güneş Ev Elektrikli Isıtıcı Fan Isıtıcı Mini Isıtıcı El Sıcak Küçük Ev Aletleri, Küçük Karikatür Güneş Ev Elektrikli Isıtıcı Fan Isıtıcı Mini Isıtıcı El Sıcak Küçük Ev Aletleri, Küçük Karikatür Güneş

Ev Elektrikli Isıtıcı Fan Isıtıcı Mini Isıtıcı El Sıcak Küçük Ev Aletleri, Küçük Karikatür Güneş

₺212.11 ₺110.30
Stokta var
m7509

renk: yellow, gray, blue, Pink
Hızı Ayarları sayısı: ikinci Dişli
Elektrikli Isıtıcı Tipi: üflemeli ısıtıcı
Model Numarası: Heating
belgeleme: ROHS,UR,CE,SASO,CB,CSA
kullanım: bahçe,banyo,oturma odası,yatak odası
Alan Isıtmalı: <20㎡

 • 220 V giriş: 1: kabuk seçimi ABS mühendislik alev geciktirici plastik, dahili profesyonel PTC seramik ısıtma elemanları ve 3600 turn sessiz fan 2: yüksek verimli ısıtma, otomatik sabit sıcaklık ve oksijen tüketimi, yani, ısı, maksimum güç 250 W, enerji tasarrufu ve çevre koruma dedi. 3: küçük boyutu için herhangi bir ihtiyaç onu getirebilir braketi ile sıcak bir yerde, sıkıca durabiliriz! 4: orada bir soğutma delik arkasında, hiçbir radyasyon, hiçbir alev, ev olduğunu, ofis ideal küçük elektrikli ev aletleri. çalışma prensibi: motor tahrikli kullanımını dönen bıçaklar, üretmek hava sirkülasyonu, soğuk hava yoluyla ısıtıcı ısıtma elemanı, isı değişimi, amacına ısınma. bir cihaz ile sağlanır içini sonlu sıcaklık cihazı, ve zaman hava giriş hava blower tarafından bloke olduğunu, hava çıkış otomatik olabilir kesti. ısıtıcılar Dikkat: 1, doğrudan etmeyin kuru ısıtıcı üzerinde giysi hiçbir elektrikli ısıtma airer set, isıtıcı giysi kaplı olmayın. yani içinde yapıyor, bir giysileri yanan önleyebilirsiniz, öte yandan da ısıtıcı kabuk iç ısı iletim yağı basıncı önlemek yağ kaçağı neden, kabuk çatlama. 2, banyo kullanımında dikkat etmek su hatta ısıtıcı su geçirmez tip, ayrıca çok yakın değil küvet, lavabo veya duş, ve doğrudan su ısıtıcı banyo duş önlemek için deneyin. banyo ısıtıcı güç soket altında doğrudan yerleştirilen asla, çünkü ısıtıcı yayın thermals kolayca kavrulmuş kötü soket. 3, uzun bir dikkat etmek zaman kullanımı cilt ikmal kışın, elektrikli ısıtma ile uzun süreli temas, cilt ikmal ekstra dikkat gerekir, nemlendirici, genellikle bol su içmek için.

  Etiketler: Ucuz Ev Elektrikli Isıtıcı Fan Isıtıcı Mini Isıtıcı El Sıcak Küçük Ev Aletleri, Küçük Karikatür Güneş, Yüksek Kalite Ev Elektrikli Isıtıcı Fan Isıtıcı Mini Isıtıcı El Sıcak Küçük Ev Aletleri, Küçük Karikatür Güneş, Çin Elektrikli Isıtıcılar Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (1)

  • Flames Clover

   ince almak

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler