Rocketek araba-şarj 4 USB Akıllı IC 6A 2 Soket Çakmak Adaptörü, araç şarj ipad iphone 5 5 s 6 6 s için samsung telefon Rocketek araba-şarj 4 USB Akıllı IC 6A 2 Soket Çakmak Adaptörü, araç şarj ipad iphone 5 5 s 6 6 s için samsung telefon Rocketek araba-şarj 4 USB Akıllı IC 6A 2 Soket Çakmak Adaptörü, araç şarj ipad iphone 5 5 s 6 6 s için samsung telefon

Rocketek araba-şarj 4 USB Akıllı IC 6A 2 Soket Çakmak Adaptörü, araç şarj ipad iphone 5 5 s 6 6 s için samsung telefon

₺113.52 ₺73.78
Stokta var
m1305

cable: 90cm cable
colour: black
USB bağlantı noktaları: 4
uyumlu Marka: Evrensel,Elma,Xiaomi,Lenovo,SONY,LG,ZTE,Yenilenmiş,Huawei,Samsung,HTC,böğürtlen,Diğer,motorola,Nokia
New Arrive: Brands New 100%
socket: 2 sockets Cigarette Lighter Adapter Splitter
usb port: 4 usb ports
Destek Hızlı Şarj Teknolojisi: Hiçbir
tip: Araç Şarj Cihazı
Güç Kaynağı: Araç Çakmak Yuvası


  • Rocketek 6A/30 W 4 Port USB Araç Şarj ücretleri 4 elektronik cihazlar (5 V USB powered) aynı anda, bu güç-aç cihazlar için özel olarak yapılmış, USB portları Yüksek Hız şarj sunuyoruz (Maks çıkış toplam 6A) için USB powered cihazlar, böyle iPad, iPhone için, iPod için, Android Telefon ve Tabletler, Windows Telefonları, MP3 Çalarlar, dijital Kameralar, pda'lar, cep Telefonları, vb. Meanwhile, dönüştürebilirsiniz ve 1 ila 2 yuvalarından araç çakmak artırmak. uyumlu Modeller

    Etiketler: Ucuz Rocketek araba şarj 4 USB Akıllı IC 6A 2 Soket Çakmak Adaptörü, araç şarj ipad iphone 5 5 s 6 6 s için samsung telefon, Yüksek Kalite Rocketek araba-şarj 4 USB Akıllı IC 6A 2 Soket Çakmak Adaptörü, araç şarj ipad iphone 5 5 s 6 6 s için samsung telefon, Çin Araç Şarj Tedarikçiler.

  • Değerlendirmeler (3)

    • Agashin Roma

      tüm memnun! nerede yüklü uygun, hiçbir önlemek, ücretleri tüm! çok hızlı kargo kurye. çok teşekkür ederim satıcı. öğe tavsiye.

    • Fast Eddie069

      çalışma!

    • Shaunmarkdurante

      aldım diğer yedek adaptörü firma, dvr ve aynı zamanda şarj тянул hangi. bu hiçbir sorun ile справляется öncelik, opsiyonel wifi modem usb bağlı, tüm çalışma, değil basks. pretty kompakt, çift taraflı bant dahil. tüm i memnun, teşekkür ederim.

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler